Skip to content

kontakt@mddental.pl

poniedziałek - piątek: 08:00-20:00

Klinika stomatologiczna MDdental w Łodzi

Klinika stomatologiczna MDdental w Łodzi

pomaga dbać o uzębienie pacjentów w każdym wieku. Zgłaszać się mogą do nas pacjenci z różnorodnymi problemami, specjalizujemy się bowiem w każdej dziedzinie stomatologii. W efekcie jesteśmy w stanie zająć się zarówno zabiegami takimi jak przywracanie estetycznego wyglądu zębom, jak i przypadkami, które wymagają interwencji chirurga szczękowego. Dbamy jednak nie tylko o zdrowy i biały uśmiech pacjenta, ale także jego dobre samopoczucie podczas zabiegu, co możemy zagwarantować dzięki naszemu wyjątkowemu zespołowi dentystów.

Dogodne położenie i przyjazna obsługa

Znalezienie czasu na dentystę bywa nieraz trudne. Ludzie często odkładają wizytę, tłumacząc to brakiem czasu oraz mało dogodną lokalizacją punktów, w których przyjmują stomatolodzy. My staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom pacjentów, dlatego też nasz gabinet stomatologiczny ulokowaliśmy w samym centrum Łodzi. Położenie w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych znacznie ułatwia szybkie dotarcie do placówki osobom mieszkających w różnych częściach miasta. Na miejscu na pacjentów czekają zaś schludne wnętrza oraz przyjemna atmosfera tworzona przez naszą przyjazną obsługę. Z pewnością pozwoli im to się odprężyć przed zabiegami, które przeprowadzimy w pełni wyposażonym i nowoczesnym gabinecie.

Pełen pakiet zabiegów stomatologicznych w jednym miejscu
Dogodna lokalizacja, miła atmosfera i kompleksowe wyposażenie to rzecz jasna niejedyne atuty naszej kliniki stomatologicznej. Wszystkie one są ważne, ale najistotniejszą zaletą jest niewątpliwe zgromadzenie w jednym miejscu zespołu specjalistów, który będzie w stanie zadbać o Twój nie tylko zdrowy, ale i piękny, pełny uśmiech.

Przygotowaliśmy pełen pakiet usług stomatologicznych, który obejmuje szeroki zakres dziedzin – od stomatologii zachowawczej i estetycznej poczynając, a na protetyce i implantologii kończąc. Posiadamy odpowiedni sprzęt i niezbędną, specjalistyczną wiedzę do przeprowadzania zabiegów w zakresie chirurgii szczękowej. Nasz gabinet to również miejsce przyjazne dzieciom, zatrudniamy bowiem stomatologów dziecięcych – czyli osoby posiadające nie tylko właściwe kompetencje, ale również odpowiednie podejście do pracy z najmłodszymi pacjentami.