Skip to content

kontakt@mddental.pl

poniedziałek - piątek: 08:00-20:00

Usługi dentystyczne

W naszym gabinecie zapewniamy szeroki zakres usług dentystycznych dla pacjentów o zróżnicowanych potrzebach. Zęby leczyć mogą u nas zarówno osoby dorosłe, jak i bardziej zaawansowane wiekowo. Przyjmują u nas, także dentyści dziecięcy, dzięki czemu jesteśmy w stanie zająć się uzębieniem całej rodziny. W tym celu wyposażaliśmy nasz gabinet w nowoczesny sprzęt, który pozwala nam przeprowadzać nie tylko podstawy zestaw zabiegów, ale także bardziej specjalistyczne operacje.

Leczenie, czyszczenie i wybielanie zębów
Chcąc przywrócić ci zdrowy uśmiech z jednej strony oferujemy działania o charakterze profilaktycznym, z drugiej zaś zabiegi, których celem jest wyeliminowanie wszelkich zmian chorobowych, które pojawiły się na Twoich zębach.

Te pierwsze obejmują swoim zakresem bezpłatne badania jamy ustnej oraz instruktaż w zakresie dbania o jej higienę. Oprócz tego w ich zakres wchodzą również usługi mające na celu utrzymanie zębów w dobrym stanie, w tym ich oczyszczenia przy użyciu metod takich jak polishing i piaskowanie. Jeśli zaś chodzi o leczenie próchnicy to zwalczamy ją zarówno w fazie początkowej poprzez borowanie i wypełnienia światło utwardzalne, jak i etapie zawansowanym stosując leczenie kanałowe.

Nie tylko zadbamy o zdrowie Twoich zębów, ale także o ich odpowiedni wygląd. Dzięki wybielaniu zębów odzyskasz piękny śnieżnobiały uśmiech. Usuwając diastemy oraz odbudowując na ukruszone lub złamane zęby sprawimy, że będą się one pięknie prezentować – równe i kształtne .

Link
Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Link
Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna

Link
Profilaktyka stomatologiczna

Profilaktyka stomatologiczna

Link
Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia szczękowa i usuwaniebraków w uzębieniu
Nasi stomatolodzy będą w stanie zapewnić Ci nie tylko zdrowy i biały, ale także pełny uśmiech.

Pomimo stosowania nowoczesnych technik dentystycznych, wciąż w przypadku zębów bardzo poważnie zniszczonych przez próchnicę, nie ma możliwości ich wyleczenia i jedynym wyjściem pozostaje ekstrakcja. W ramach chirurgii szczękowej nie tylko usuwamy zęby silnie zaatakowane przez próchnice, ale także zęby częściowo lub całkowicie zatrzymane.

Nie pozostawiamy Cię jednak z mało estetycznym brakiem w uzębieniu, które mogłoby wpłynąć negatywnie zarówno na Twoją prezencję, jak i zdrowie. Zaoferujemy Ci uzupełnienie luki w stanie uzębienia z użyciem metody zgodnej z Twoimi oczekiwaniami i wymaganiami finansowymi. W ramach usług z zakresu implantologii i protetyki stomatologicznej podejmujemy się leczenia zarówno pojedynczych i częściowych braków w uzębieniu, jak i całkowitego bezzębia.

Stomatologia dziecięca
W naszym gabinecie wyleczymy zęby nie tylko Twoje, ale także Twojej pociechy. Zatrudnieni w naszej klinice dentyści dziecięcy przyjmują małych pacjentów na tzw. wizyty adaptacyjne. Podczas nich dzieci mogą zaznajomić się z nowym miejscem i przekonać się, że leczenie ząbków nie musi być czymś strasznym, a do tego poznać podstawowe zasady dbania o jamę ustną. Ponadto w ramach stomatologii dziecięcej oferujemy lakierowanie, fluoryzację zębów oraz kolorowe wypełniania światłoutwardzalne, popularnie nazywane plombami.

Link
Implantologia

Implantologia

Link
Protetyka

Protetyka

Link
Periodontologia

Periodontologia

Link
Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca